Kadra

 

DYREKTOR

mgr Jadwiga Roszak 
jadwigaroszak@wp.pl
 +48 603 381 415

 


DORADCY METODYCZNI

mgr Agnieszka Alabrudzińska -doradca metodyczny ds. matematyki szkoły ponadpodstawowe

e-mail: 1577@interia.pl

mgr Krystyna Bugajna -doradca metodyczny ds. kadry kierowniczej

e-mail: kbugajna645@interia.pl

mgr Alicja Grydziuszko – doradca metodyczny ds. języków obcych

e-mail: alicja.grydziuszko@zs2-stargard.edu.pl

mgr Lilianna Janeczek – doradca metodyczny ds. przyrody, biologii

e-mail: l.janeczek@wp.pl

mgr Ryszard Klimczewski – doradca metodyczny ds. przedmiotów zawodowych

e-mail: rklima@o2.pl

mgr Mariusz Nosal – doradca metodyczny ds. matematyki

e-mail: nosalm@wp.pl

mgr Urszula Kuśmierek – doradca metodyczny ds. języka polskiego

e-mail: kuula21@o2.pl

mgr Aneta Parzybut – doradca metodyczny doradztwo zawodowe i wychowanie

e-mail: anetaparzybut@wp.pl

mgr Mariola Pipier – doradca metodyczny ds. historii i wiedzy o społeczeństwie

e-mail: mariola.pipier@wp.pl

mgr Izabela Wojciechowska – doradca ds. edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: wojc.iza@gmail.com

mgr Irena Zalewska – doradca metodyczny ds. bibliotek szkolnych

e-mail: irena_zalewska@wp.pl